فرار اروپا روسیه سیستم پوتین آمریکا

فرار: اروپا روسیه سیستم پوتین آمریکا آمریکایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی الله‌کرم خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

حسین الله کرم که در دولت احمدی نژاد به عنوان وابسته نظامی به زاگرب در کرواسی رفته بود و در آن هشت سال خبری از او نبود، با آمدن دولت روحانی دوباره فعال شده است و

الله‌کرم خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

الله کرم خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

عبارات مهم : ایران

حسین الله کرم که در دولت احمدی نژاد به عنوان وابسته نظامی به زاگرب در کرواسی رفته بود و در آن هشت سال خبری از او نبود، با آمدن دولت روحانی دوباره فعال شده است و هرازگاهی به هوای دهه ۷۰ و دولت اصلاحات یا بیانیه می دهد یا تجمع خیابانی برگزار می کند. پنجشنبه گذشته هم منشتر شدن تصویر طومار امضا به وسیله انصار حزب الله در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. مدیر شورای هماهنگی نیروهای حزب الله در متنی با عنوان «دفاع از حریم اخلاقی و اجتماعی» نوشت: «امضاکنندگان معتقدند رقص، کشف حجاب، اختلاط و…

الله‌کرم خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

در ورزشگاه آزادی به هنگام تماشای تصویری مسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران با اسپانيا و پرتغال زیرپاگذاشتن امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه بوده و با نشانه زیرپاگذاشتن قانون «ماده ٢٤» منع ورود بانوان به سالن های ورزشی مردها و بالعکس تحت هر عنوان (تماشاگر و…) بوده است تا از این طریق قبح زدایی شکستن قانون فوق الذکر صورت گیرد لذا امضاکنندگان جهت دفاع از حریم اخلاقی و اجتماعی، خواستار برکناری مدیر تأمین استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت سوءتدبیر شده است اند. بی تردید بی توجهی به حریم امنیت اخلاقی و اجتماعی می تواند آسیب های اجتماعی فرهنگی زیادی به وجود آورد».

این چندمین بار است که الله کرم و یارانش تجمعات اعتراضی برپا می کنند؛ تجمع در اعتراض به آنچه بدحجابی می خوانند، مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه یا برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران و کره در سال ۹۵. آنها سال گذشته هم در اعتراض به حضور زنان در ورزشگاه بیانیه داده و گفته بودند که علیه مسئولان آتش به اختیار عمل می کنیم. در بیانیه خود خطاب به مدیر قوه قضائیه اعلام کرده بودند اگر اقدام عملی در جهت جلوگیری از حضور زنان در ورزشگاه ها نشود، خودشان «آتش به اختیار» اقدام خواهند کرد. این آتش به اختیاری آنها روز پنجشنبه، با تأخیر و سه هفته بعد از اینکه خانواده ها توانستند بازی کشور عزیزمان ایران و پرتغال و کشور عزیزمان ایران و اسپانیا را در ورزشگاه ببینند، عملی و به درخواست برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران منجر شد. همان وقت اجرای مسابقه های هم بعضی مسئولان قوه قضائیه بابت صدور مجوز حضور خانواده ها در ورزشگاه به دولت انتقاد کردند.

حسین الله کرم که در دولت احمدی نژاد به عنوان وابسته نظامی به زاگرب در کرواسی رفته بود و در آن هشت سال خبری از او نبود، با آمدن دولت روحانی دوباره فعال شده است و

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور گفته بود: «شرم آور است تحت همین عنوان زن و مرد و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند و به هر مناسبتی زن ها روسری برداشته و به رقاصی مشغول شوند. سؤالی که مطرح می شود این است که آیا شما خانواده شهدا ایثار کردید که با ارزش های ما این گونه واکنش‌ها شود؟ شرمم می آید بگویم آن شب در آزادی چه اتفاقاتی افتاده هست. فیلم های اتفاقات آن شب وجود دارد. به بعضی مدیران که می گویند از یک جا باید شروع کرد می گویم اگر فکر می کنید می توانید به مقصود برسید اشتباه می کنید».

الله کرم سال گذشته بعد از صدور بیانیه خود در مخالفت با حضور زنان در ورزشگاه گفته بود: «اصل حضور زنان در ورزشگاه مردان درصورتی که عفاف جامعه حفظ شود مانعی ندارد. این هم حرف من نیست. حرف آیات عظامی همچون مکارم شیرازی و جعفر سبحانی هست. آنها می گویند ورود زنان به ورزشگاه ها جایز نیست به علت اینکه در وقت بازی مردان، عفت و عفاف زنان مورد اشکال واقع می شود… من فکر می کنم این اوضاع هیجانی مثبت و منفی در ورزشگاه می تواند باعث سرخوردگی شود.

این سرخوردگی به هیچ وجه قابل جبران هم نیست چراکه زنان در این اوضاع آسیب پذیر خواهند بود و زمانی که جامعه به این آسیب پذیری بی توجه باشد حتما زنان آسیب پذیرتر خواهند شد. تا اینکه به آنها بگوییم: ما معذرت می خواهیم که نمی توانیم فرهنگ، قانون و اخلاق را در فضای ورزشگاه هایمان ایجاد کنیم و شما بتوانید از مسابقه لذت ببرید، تشویق و حمایت کنید و در پیروزی ها سهیم باشید!».

الله‌کرم خواستار برکناری استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

مهرماه ۹۵ هم با برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران و کره در شب عاشورا مخالفت کردند. حدود ۵۰ نفر از منتقدان برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران و کره در میدان فلسطین تجمع و به برگزاری بازی کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی اعتراض کردند. الله کرم در حاشیه این همایش گفت که دلواپس است حرمت شکنی عاشورای ۸۸ در این بازی تکرار شود. او گفت: «امیدوارم از سوی قوه قضائیه با افرادی که دچار بروز مسئله در بازی شوند برخورد کند». آنها پیشنهاد کرده بودند که چون برگزاری فوتبال در شب عاشوراست، بازی در کشور دیگری انجام شود یا مسابقه بدون تماشاگر برگزار شود تا در صورت گل زدن، بستر خوش حالی احتمالی فراهم نشود». اگرچه در نهایت کسی به درخواست انصار حزب الله توجهی نکرد و بازی بدون مسئله و حرمت شکنی برگزار شد.

اردیبهشت ۹۳ هم یک تجمع در میدان فاطمی برابر وزارت کشور در اعتراض به اوضاع حجاب برگزار کردند و در آخر هم بیانیه خواندند. حسین الله کرم نیز در جمع حاضر بود. حاضران شعارهایی چون «حجاب همسرت کو، ای مرد غیرتت کو؟» و «حجاب هر جامعه، پیروی از فاطمه» سر می دادند. بعضی نیز دست نوشته ها و پلاکاردهایی چون وزارت علوم چه کار می کند؟/ آموزش وپرورش چه کار می کند؟ /ساخت یک پویانمایی جهت فرهنگ عفاف آرزوست/ بعد از ۳۵ سال دریغ از یک فیلم راجع به حجاب و عفاف، در دست داشتند. در یک پلاکارد نیز نوشته شده است بود: ای کاش حجاب و عفاف به اندازه قوانین راهنمایی و رانندگی اهمیت داشت.

حسین الله کرم که در دولت احمدی نژاد به عنوان وابسته نظامی به زاگرب در کرواسی رفته بود و در آن هشت سال خبری از او نبود، با آمدن دولت روحانی دوباره فعال شده است و

شرق

واژه های کلیدی: ایران | اعتراض | بیانیه | اعتراض | برگزاری | ورزشگاه | شبکه اجتماعی | آسیب های اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs